MF DOOM sa vrátil!

Updated: Jan 17

Return of the DOOM BAP. Taký nesie názov spoločný projekt od Ajvyho a Engelberta Jr.. Na počesť nedávno zosnulého "najlepšieho Mc-ho bez reťaze, ktorého si kedy počul", padlo rozhodnutie o vytvorenie remixov z jeho známejších, aj menej známych skladieb z minulosti.
MF DOOM je pre mnohých považovaný za jedného z najlepších lyrikov v hre, ktorý vo svojej tvorbe používa vtipné prirovnania, ktoré balí do niekedy absurdných príbehov zo života. Jeho tvorbu tiež definujú surové samplované beaty, ku ktorým sa jeho prejav neskutočne hodí.

Album nájdete na stiahnutie v sekcii music
Return of the DOOM BAP je okrem 6 remixov na ktorých budete počuť fantóma v kovovej maske, aj o 6 skladieb v inštrumentálnej podobe (bez vokálov). Čiže ak by si niekto chcel hudby vychutnať bez hlasov, alebo by si chcel vyskúšať svoj rap do týchto beatov. Má možnosť.

Album nájdete na stiahnutie v sekcii musicAlbum nájdete na stiahnutie v sekcii music, skladby budú postupne pribúdať v zaujimavých vizuáloch aj na youtube (kanály Ajvy a Uprekordingz) a tak isto sa blíži aj dátum zverejnenia na všetkých stream službách (Spotify, Applemusic, Deezer, Tidal atd...)


MF DOOM, Rhyme In Peace...
40 views0 comments

Recent Posts

See All