Engelbert Jr. nezastavuje!

Skladba s názvom "IDEM VPRED" je veľmi silný motivačný pohľad do môjho sveta v roku 2015. Áno táto nahrávka vznikla v roku 2015. Tesne pred veľkým životným rozhodnutím, keď máte zamestnanie, strechu nad hlavou, a zaužívaný chod udalostí.... sa rozhodnete pre krok, ktorý to celé môže zmeniť. Zmeníš prácu. Zmeníš mesto. Zmeníš okruh ľudí, bez akejkoľvek istoty.


Nemáš nič sľúbené ale ideš to skúsiť. Cítiš, že to mesto je ti malé. Cítiš, že tí, čo v teba pochybovali nemajú pravdu. A si na sto percent odhodlaný tú zmenu spraviť. iem, môže to vyznieť pateticky, a mnoho z vás si prežilo podobné situácie, ale pochopte, že každý si prechádzame svojim vlastným bojom😇 a nie každý sa stavia k rovnakým situáciám rovnako.


Práve preto mi rap ako médium vyhovuje, že do neho môžem vložiť kus zo seba.👍⭐️ Ten kto počuje ten rieši formu. Ten kto to počúva, rieši obsah. Toto je môj denník. Presne pred 6 rokmi som sa presťahoval do iného mesta, bez práce a vedel som, že na dvere klopať nebudem ale ich rovno vykopnem.


A neľutujem. Všetko je tak, ako som si predstavoval. Nech je táto skladba motiváciou pre všetkých, ktorým chýba. Dáš to. Táto skladba je z môjho rapového seriálu #devade.


Ak sa vám moja tvorba páči, môžete ma podporiť kúpou môjho design oblečenia, ktoré si sám navrhujem na: https://www.enzetprojektil.sk/shop

alebo kúpou našej hudby na: https://www.engelbertjr.bandcamp.com .


V tejto neistej dobe, je to pre nás veľmi doležité.

Ďakujem

Rap: Engelbert Jr.

Beat: Engelbert Jr.

Mix/Master: Engelbert Jr. / UPRekordingz 20210 views0 comments

Recent Posts

See All