TEAM

UPREKORDINGZ - MUSIC RECORD LABEL

ZRODENIE

UPRekordingz vzniklo v roku 2008 ako vydavateľstvo, brand, pod ktorým vychádza urban music - hudobné štýly, ktoré sú aktuálne, nejakým spôsobom späté s mestským prostredím. Zariadené štúdio, prvé oficiálne nosiče, rôzne mixtapes, albumy a kompilácie zadefinovali smer, ktorým sa vydavateľstvo začalo uberať.

SPRÁVNY SMER

Preplnené parkety na podujatiach vystupujúcich, kladné ohlasy a podpora verejnosti boli od začiatku dobrým signálom. Vydavateľstvo sa neprofiluje len na hip-hop. Podpísalo sa aj pod žánre ako dubstep, grime, trap, bass music, house a podobne. Všetko, čo je chytľavé a má nejaký odkaz alebo zmysel a všetko, čo spája ľudí, spolupracujúcich pod touto značkou, tam má svojemiesto.

POSLANIE

Organizovanie podujatí pod taktovkou RAP-A-TAK, organizovanie súťaží ako ENZET FREESTYLE BATTLE, točenie vizuálov, výroba merchandise podobe tričiek, stickerov a samozrejme vydávanie originálnych nosičov pre zberateľov, definovali charakter postupu UPRekordingz. Vydávať kvalitnú hudbu, byť originálny, dodávať
hodnotné zberateľské predmety pre fanúšika, toto všetko je UPR. Veď posúď sám.

Počet vydaných fyzických nosičov: 10
Počet vydaných netreleasov: 6

https://soundcloud.com/uprekordingz

https://www.facebook.com/uprekordingz

https://www.facebook.com/rvpvtvk

ENGELBERT JUNIOR 

Engelbert jr. svoje hudobné začiatky datuje do roku 2007-2008 kedy vznikli jeho prvé hudobné počiny, ktoré ho utvrdili v tom, že toto je tá správna cesta. Ako hlavný producent projektu ENZET PROJEKTIL ošéfoval trilógiu albumov na ktorej sa podielalo dohromady 11 ľudí z rôznych častí mesta Nové Zámky. Neskôr asistoval pri produkcii, nahrávaní, vydávaní a promovaní albumov pre S.T.O.U.N., Malý potkan Rudy, P.O.D.E. Vydal plno nahrávok na rôznych projektoch a vlastných mixtapes. Spolu s DJ BIONom organizovali akcie pod záštitou Rap-A-Tak, Enzet Freestyle Battles a taktiež absolvovali množstvo vystúpení vďaka agentúre Rap 4 Life promotion. Momentálne je ponorený v množstve ďalších projektov z domova i zo zahraničia. Sága pokračuje...  

 

@engelbertjr

https://soundcloud.com/engelbertjr

https://soundcloud.com/engelbertmusic

engelbertjr.tumblr.com

https://www.facebook.com/engelbertjr

https://www.facebook.com/rvpvtvk

https://www.facebook.com/uprekordingz

https://www.facebook.com/enzetprojektil

RUDY

Rudy v rokoch 2009-2010 povyhrával všetky možné freestyle battles vo svojom okolí a tak sa stál oficiálnym šampiónom za mikrofónom a bolo len otázkou času, kedy začne svoje skills pretavovať do hudobnej a trvácnejšej podoby. Po figurovaní na projekte Enzet Projektil, kde bol nepochybne jednou z najvýraznejších perzón pre svoj nekompromisný prejav, vydal svoj solo album s názvom "Navždy nespokojný". Séria vystúpení, otváracie shows pred elitou slovenského rapového showbiznisu ho utvrdili v tom, že sa potrebuje neustále rozvíjať. Po tejto ére prichádza na rad album č.2 a taktiež mnoho ďalších projektov, ktoré sú pripravené odpáliť dekle všetkým naokolo.

Instagram : @mprudy

https://soundcloud.com/maly-potkan-rudy

DJ BION

 

DJ BION sa s hudbou stretol už v prvom ročníku na základnej škole, keď sa začal venovať hraniu na klavíri. Neskôr ho začala zaujímat elektronická hudba, ako rave a hardcore. Dlhú dobu sa zaujímal o tento štýl hudby len zo strany poslucháča. Postupom času sa mu do uší dostali prvé známky techna a drum and bassu. V roku 2002 sa definitívne rozhodol pozrieť na svet aj z druhej strany – zo strany dj-a.

Jeho prvé vystúpenie sa odohralo v novozámockom Club-e NO.3. V tomto klube sa stal pravidelným aktérom drum and bassových nocí- BLACKRAIN kde sa ďalej vyvíjalo a zdokonalovalo jeho dj-ské umenie. V roku 2010 si rozšíril portfolio o další hudobné žánre ako HIP HOP, TRAP a RNB. Stal sa dvorným DJ-om novozámockého 8-členného rapového projektu ENZET PROJEKTIL, taktiež jediným oficiálnym djom pod značkou UPRekordingz. Je spoluzakladateľom rapovej noci RAP-A-TAK a ENZET FREESTYLE BATTLE v Nových Zámkoch. Kto iný by bol vhodnejší na našlapaný večer v rytme Hip-Hop a RNB ako DJ BION?

 

 

Mix links:

 

https://www.mixcloud.com/uprekordingz/dj-bion-hiphop-mix/

https://www.mixcloud.com/uprekordingz/dj-bion-back-to-the-roots-mixtape-2011/

https://soundcloud.com/bion-dj

Instagram: @dj_bion

https://www.facebook.com/BION-133260726754844/

BEAT.EM

 

Keď sa jedná o progresívny moderný zvuk, Beat.Em je producent číslo jedna. Má prehľad, nápady, vie čo funguje. V produkcii mu napomohli základy hry na klavír, ktoré pretavuje do bangrov. Či je to boombap alebo trap sound, určite vie čo má robiť. Veľkú časť pripravovaného projektu DMT SYNDYKAT obeatoval práve on. Rieši taktiež spolupráce na ďialku, takže ak niekto potrebuje hit, stačí ho nakontaktovať.

https://soundcloud.com/beatem777

PHIL JOBZ aka Alah.beats

 

Mladý talentovaný beatmaker, ktorý si už v tak mladom veku vedel vycibriť vlastný rukopis a získať si veľkú pozornosť širšej hudobnej verejnosti. Boombap je jeho výsadou ale kľudne ho môžete počuť aj na G-funkových Drill či Trapových beatoch. S Engelbertom vydal malý album s názvom Bereme vlajku a práve zbiera ďalšie skalpy, ktoré sa určite pretavia do úspešných hitov. Veľký pozor!

https://soundcloud.com/philjobz