live showtime
live showtime

press to zoom
destroying the stage
destroying the stage

press to zoom
Showtime!
Showtime!

press to zoom
live showtime
live showtime

press to zoom
1/29

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

NOVINKY

thumbnail1.jpg
Je tu Rap-A-Tak
vlog vol.2

A je to vonku! Phil Jobz (aka Alah.beats) dobehol namiešať a donahrávať naše nové spoločné skladby. Uvidíte tiež pohľad do procesu hudobnej tvorby.

Na koniec sme si vysvetlili základnú terminológiu a rozdiely medzi nosičmi ako sú "demo", "album", "kompilácia" a "mixtape. V dnešnej dobe sa tieto pojmy skreslujú a miešajú, tak keby niekto nevedel, skúsil som to vysvetliť "po lopate"....

Engelbert_IDEM_VPRED_lyric_video.00_00_10_09.Still005.jpg
Engelbert Jr. nezastavuje!

Skladba s názvom "IDEM VPRED" je veľmi silný motivačný pohľad do jeho sveta v roku 2015. Áno táto nahrávka vznikla v roku 2015. Tesne pred veľkým životným rozhodnutím, keď máte zamestnanie, strechu nad hlavou, a zaužívaný chod udalostí.... sa rozhodnete pre krok, ktorý to celé môže zmeniť. Zmeníš prácu. Zmeníš mesto. Zmeníš okruh ľudí, bez akejkoľvek istoty.

nikdy_cover-artwork.jpg
Engelbert ti odkazuje
Nikdy!

Kamaráti, určite poznáte tú situáciu keď si hovoríte, že niečo už #nikdy neurobíte. A určite tiež poznáte výsledok, stane sa vám presný opak. O tom je táto skladba. Lyric video na skladbu, ktorú som nahral cca pred 4 rokmi. Čakala v šuflíku aby vyšla teraz! 

HOT MUSIC

VIDEO

Join our mailing list

Nezmeškaj žiadne novinky!